STRONA GŁÓWNA
biuro@odszkodowania-consilium.pl
Praca
     Centrum Odszkodowań „Consilium” jest firmą wyspecjalizowaną w dochodzeniu wszelkiego rodzaju odszkodowań od Towarzystw Ubezpieczeniowych oraz innych podmiotów odpowiedzialnych za powstałe szkody majątkowe i osobowe.

     Jesteśmy prężnie działającym podmiotem z branży roszczeń odszkodowawczych na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach. Posiadamy ugruntowaną i stabilną pozycję na rynku, a dzięki naszym działaniom i wzrastającym potrzebom Klienta obejmujemy swoją pomocą poszkodowanych z obszaru całego kraju. Dzięki profesjonalizmowi i rzetelności odnosimy sukcesy na rynku odszkodowań, czego najlepszym świadectwem są nasi zadowoleni Klienci.

     Nasza oferta skierowana jest do osób, które chcą się rozwijać, mających kontakt z poszkodowanymi w wypadkach min. drogowych lub które do takich osób mogą dotrzeć.

Główny cel jaki sobie stawiamy to „przede wszystkim pomoc” poszkodowanym!

     Stworzyliśmy ofertę współpracy na bardzo korzystnych warunkach. Decydując się na współpracę z naszym Centrum Odszkodowań, zyskujesz możliwość uzyskania głównego, bądź dodatkowego źródła dochodów. Jaką formę współpracy wybierzesz zależy tylko od Ciebie.

     W ramach obustronnej współpracy oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie prowizyjne, szkolenia, przejrzystą ścieżkę kariery oraz atrakcyjny pakiet świadczeń dodatkowych. Czekamy na osoby operatywne, ambitne, chcące nieustannie się rozwijać i podnosić swoje kwalifikacje zawodowe. Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie listu motywacyjnego i CV na nasz adres biuro@odszkodowania-consilium.pl lub wypełnienie formularza znajdującego się poniżej.Imię i nazwisko: *
Telefon kontaktowy: *
Miejscowość:
Adres e-mail:


Opis predyspozycji i doświadczenia zawodowego: *


* pola wymagane


Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 pozycja 883.